Google видалятиме резервні копії Android

Подивитися через скільки днів буде видалена резервна копія, можна тільки з самого Android-пристрою.

Смартфони Android пропонують зручну опцію: можна увійти в свій акаунт та отримати робочий гаджет з усіма налаштуваннями та додатками. Це особливо виручало під час збоїв чи апдейтів, коли потрібно проводити скидання апарату. Однак якщо ви спробуєте відновити таким чином девайс, який давно лежить у шухляді, у вас може виникнути проблема.

Android

Всі резервні копії Android-пристроїв зберігаються в окремій папці в хмарному сховищі Google Диска. Резервні копії можуть займати багато місця в цьому сервісі, тому Google вирішила автоматично видаляти бекапи невикористовуваних девайсів. Після двох тижнів неактивності Google вводить двомісячний термін дії резервної копії. Коли він закінчиться всі налаштування, особисті дані та інша інформація конкретного девайса безповоротно видаляється.

Подивитися через скільки днів буде видалена резервна копія, можна тільки з самого Android-пристрою.

До речі, у березні 2018 року додаток Google Drive перестане працювати на комп’ютерах. Користувачі, які продовжать користуватися програмою Drive, починаючи з жовтня будуть отримувати сповіщення про завершення її підтримки. Компанія також покаже одну з двох пропонованих альтернатив залежно від того, до якого класу відноситься споживач – індивідуальний чи бізнес-клієнт.

Для роботи зі своєю «хмарою» зараз Google пропонує два нових додатки. Перший – це Backup and Sync, який призначений для приватних користувачів та замінює, окрім Google Drive, ще Google Photos. За замовчуванням Backup and Sync запропонує 15 ГБ безплатного дискового простору. Додаткове місце буде доступно за абонентську плату. Обсяг у 100 ГБ обійдеться у $1,99 на місяць або $19,99 на рік. Простір в 1 ТБ можна отримати за $9,99 в місяць чи $99,99 на рік.

Корпоративні клієнти отримали Drive File Streamer. Він забезпечує наскрізну синхронізацію в реальному часі, завдяки чому не потрібно проводити спеціальні сеанси копіювання файлів. Хоча ці дві програми виконують одне завдання, вони пропонують дещо різні функції. Деталі можна дізнатися на офіційному сайті Google.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я