10 корисних функцій Android 5.1

Android 5.1 Lollipop стала довгоочікуваним оновленням, яке виправило багато критичних помилок п’ятої версії. В основному зміни торкнулися інтерфейсу і швидкості роботи системи. «Подробиці» зібрали десять корисних функцій нової ОС.

1. Швидкі налаштування

Швидкі налаштування Android 5.1 Lollipop отримали кілька нових функцій. Відтепер підключитися по Wi-Fi і Bluetooth можна прямо в шторці швидких налаштувань – немає необхідності заходити в нутрощі Android.

2. Захист від дітей

Розробники поліпшили режим залипання екрана, який захищає дані від друзів або дітей. Режим активується в налаштуваннях безпеки, де можна встановити ключ на вхід. При першому запуску навіть з’являється відеоінструкція, як це зробити.

3. Контакти

Додаток контактів також зазнав кілька незначних поліпшень. Наприклад, прибрані кольорові накладки на картинки контактів, а фотографії не з Google+ не використовуватимуться для абонентів телефонної книги.

4. Повідомлення

Відтепер під час перегляду відео і прослуховування музики можна вибрати режим роботи повідомлень, натиснувши на іконку дзвоника. Також можна призначати пріоритетні повідомлення, які будуть дзеленчати, навіть якщо смартфон перебуває в беззвучному режимі.

5. Нова анімація

В Android 5.1 також змінилися деякі анімаційні іконки. Наприклад, будильник та всі функції годинника тепер анімовані. Також з’явилася нова анімація іконки портретного режиму.

6. Режим захисту від крадіжки

Якщо зловмисник спробує зробити повне скидання, то акаунт все одно залишиться. Не знаючи PIN-коду, ніхто, крім господаря, не зможе скористатися пристроєм на Android 5.1. На жаль, така функція працює виключно на смартфоні Nexus 6 і планшеті Nexus 9.

7. HD Voice Calling

Пристрої і стільникові оператори, що підтримують HD Voice Calling (покращена якість звуку при спілкуванні в мобільних мережах), скоро зможуть скористатися цією функцією. А поки що вона працює тільки з Nexus 6.

8. Підтримка Dual-SIM

Android не підтримував роботу двох SIM-карт, але розробники дописали цю функцію вже в Android 5.1. Так що незабаром очікується вихід даної прошивки на смартфони з двома радіомодулями, які все ще працюють на Android 4.4.

9. Новий відеоплеєр

Новий потоковий програвач NuPlayer відрізняється більшою енергоефективністю та замінив AwesomePlayer. Відтепер при перегляді потокового відео батарея буде сідати повільніше.

10. Витоку пам’яті більше немає

Крім 14 тисяч дрібних змін у новій ОС, є одна дужа важлива – виправлення витоку пам’яті Android. Через нього батарея сідала швидше, а смартфон споживав більше пам’яті.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я