Субота, 20 Квітня, 2024

До 2020 року кожен третій планшет матиме клавіатуру

Ринок планшетів зараз переживає не найкращі часи. Але аналітики IDC вважають, що ситуацію зможуть частково покращити гаджети з клавіатурою.

У цьому році продажі планшетних пристроїв досягнуть історичного мінімуму на рівні 183,4 млн. Зниження порівняно з минулим роком складе 11,5%. До зростання цей сегмент ринку повернеться у 2018 році, а до 2020 року обсяг продажів планшетних пристроїв досягне 194,2 млн штук.

idc_01

Пристрої з клавіатурним блоком будуть поступово витісняти традиційні планшети виключно із сенсорним введенням. Якщо зараз 85% планшетів не мають клавіатурного блоку, то до 2020 року їхня частка зменшиться до 68%. Основна частина безклавіатурних пристроїв буде продаватися в регіонах зі зростаючою економікою, де низька ціна буде залишатися вирішальним фактором.

Частка планшетів з діагоналлю екрана не більше 9 дюймів до кінця десятиліття знизиться з нинішніх 55% до 40%, оскільки виробникам цікавіше буде випускати більш прибуткові пристрої з клавіатурним блоком, що мають більшу діагональ екрана.

idc_02

Що стосується операційних систем, то аналітики передбачають зростання популярності Windows-пристроїв. Це є наслідком збільшення попиту на планшети з клавіатурним блоком. Частка iOS майже не зміниться, а Android поступиться до восьми відсотків ринку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися