Четвер, 29 Лютого, 2024

3D-принтер Pam одночасно використовує чотири матеріали для друку

Як відомо, одна з найважливіших проблем 3D-принтерів полягає в тому, що вони не дозволяють працювати з кількома матеріалами одночасно.

pollen-pam-3dprinter01

Французький стартап Pollen продемонстрував принтер Pam, який, згідно з інформацією компанії, здатен використовувати широкий спектр матеріалів, починаючи від термопласту і закінчуючи нейлоном та силіконом. Це дозволить пристрою виготовляти предмети різної гнучкості, прозорості та кольору.

pollen-pam-3dprinter02Виробник відзначає, що 3D-принтер Pam здатен одночасно використовувати чотири різних «інгредієнти» для друку. Матеріали завантажуються у великі прозорі колби. Основним матеріалом для друку буде гранульований пластик.

pollen-pam-3dprinter03

Принтер здатен друкувати шарами товщиною в 40 мікронів при швидкості 400 мм/с. Під час роботи друкувальна головка залишається нерухомою, позиціонування відбувається за рахунок рухомої платформи.

Для роботи з принтером необхідне спеціальне програмне забезпечення Honeyprint, яке також дозволяє дистанційно друкувати тривимірні об’єкти.

Зараз розробники пропонують принтер за спеціальною ціною ?8 000, але оптимістично прогнозують, що наступного року Pam буде коштувати вже ?16 000.

Нижче можна переглянути відеоанонс 3D-принтера Pam.

Джерело: 4PDA

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися