Субота, 2 Березня, 2024

4 причини купити сучасний телевізор, навіть якщо ви не дивитесь телебачення

Статистика демонструє, що кількість поціновувачів телебачення за останні роки суттєво знизилася. Люди не хочуть дивитись контент по годинах і споживати різноманітну пропаганду, що транслюється по каналах. Однак попит на сучасні телевізори не знижується. Чому? Розбираємось у цій статті.

Перегляд відео з YouTube

YouTube — найпопулярніший сервіс для перегляду відео у світі й в Україні він має попит. Найчастіше відео з цього сервісу дивляться з мобільних гаджетів, проте на маленькому екрані складно осягнути всю якість фільмування сучасних тревел-блогів, роздивитися деталі технічних оглядів і повною мірою насолодитися розважальним контентом. Для багатьох українців приводом купити телевізор стає саме бажання дивитися улюблені ютуб-канали на великому екрані, лежачи в ліжку, чи сидячи на дивані у вітальні.

Перегляд відео зі стримінгових сервісів

Сервіси типу Netflix та Megogo надають своїм користувачам доступ до сотень тисяч фільмів і серіалів у дивовижній якості, що робить їх ідеальним замінником телебачення. На відміну від каналів, де бажаний фільм чи серіал показують в конкретний день і конкретний час, на стримінгових сервісах саме користувач вибирає що і коли дивитися, розподіляти серіал по серії на день, чи поглинати цікаві сюжети одразу цілими сезонами. Звісно, такий контент значно приємніше споглядати на великому екрані сучасного телевізора, ніж на телефоні чи ноутбуці.

Домашні тренування

Після пандемії ковіду і довготривалої самоізоляції домашні заняття спортом стали дуже популярними. Це логічно, адже для таких тренувань не треба нікуди йти, витрачати зайві гроші та час на зал і дорогу. З великим екраном смарттелевізора тренування не тільки веселіші, але й результативніші, адже велике зображення допомагає краще розгледіти специфіку виконання вправ і створює атмосферу присутності на спортивному майданчику чи в залі.

Ігри

Комп?ютерні й відеоігри в сучасному світі займають окреме місце, адже замінюють багатьом людям повноцінний відпочинок, дозволяють відірватися від буденності, скинути напруження і накопичену агресію. Великий екран виводить ігровий досвід користувача на новий рівень, забезпечує більше занурення в сюжет і максимальне задоволення від процесу. Для того, щоб грати на великому екрані навіть не обов?язково купувати приставку, адже в більшості випадків трансляцію гри можна вести прямо з комп?ютера.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися