Середа, 22 Травня, 2024

4 техно-аксесуари, які знадобляться в автоподорожі

Якщо ви часто мандруєте на автомобілі, то обов’язкові в автомандрівках навігатор, кріплення та зарядний пристрій у вас вже є. Тому пропонуємо чотири технологічних гаджети, з якими автомандрівки стануть ще зручнішими.

  1. Ковпачки-індикатори тиску в шинах

 fobo-tire

Правильний тиск у колесах – запорука не лише безпечної їзди на дорозі, а й тривалого ресурсу покришок. Про цей важливий параметр часто забувають, адже необхідно вручну перевіряти кожне колесо. Набагато зручніше – купити високотехнологічні ковпачки. Вони транслюватимуть тиск у кожному колесі на ваш смартфон по Wi-Fi. Простіші, але дешевші ковпачки просто покажуть тиск кольоровою смужкою.

  1. Автомобільна мікрохвильова піч

wavebox-portable-microwave-oven-10

Такий пристрій буде корисним як влітку, так і взимку. Піч працює від автомобільного прикурювача. Подібні мікрохвильовки досить компактні – близько 25 сантиметрів в довжину, 15 у висоту, глибина – 20 сантиметрів. Головний недолік такого девайса – ціна, яка наближається до тисячі євро.

  1. Чайник для автомобіля

maxresdefault

Кружка ароматної кави або чаю стане в пригоді після багатогодинної подорожі. Зготувати напій можна на місці в спеціальному чайнику – такі розраховані на різний обсяг: від 700 мл до півтора літра. При цьому краще вибирати чайник, який вимикається автоматично при закипанні води і при її відсутності. Також важлива стійкість його підставки. Ціна автомобільного чайника – близько 200 грн.

  1. Розгалужувач прикурювача

2013012916504554600134

Усі додаткові пристрої в автомобілі підключаються в розетку прикурювача, проте в машині таких може бути лише один-два. У такій ситуації виручить розгалужувач – це звичайний двійник або трійник, схожий на той, який ми часто вставляємо вдома в розетку. З ним не потрібно буде жертвувати підключенням будь-якого гаджета або заряджати смартфони по черзі. При покупці зверніть увагу на довжину проводу і надійність кріплення. Також у деяких пристроях є порти USB, краще взяти такий перехідник. Вартість таких розгалужувачів починається від 100 грн.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися