Енергоефективне місто «Tesla Town»: акумулятор – у кожну оселю

Багато фахівців вбачають, що майбутнє саме за поновлюваними джерелами енергії. Практика встановлення фотоелектричних панелей та вітрогенераторів для часткового постачання домогосподарств або багатоквартирних будинків безплатною електроенергією в розвинених державах давно вже стала звичною справою.

sm.Tesla-Town-YarraBend-Australia-lead-2-1020x610.750
У липні готується до введення в експлуатацію цілий район, у якому всі будинки  було спроектовано з урахуванням використання акумуляторів Tesla Powerwall в парі із сонячними батареями. Австралійський проект, що отримав назву «Tesla Town», знаходиться в передмісті Мельбурна. Даний проект передбачає будівництво мікрорайону і створення всієї необхідної для проживання інфраструктури з пріоритетом саме на  екологічну складову.

sm.Tesla-Town-YarraBend-Australia-3-1020x610.750

Офіційно унікальний «зелений» мікрорайон носитиме назву YarraBend і буде розташований неподалік від річки Ярра. У кожному домогосподарстві встановлять необхідну кількість акумуляторів Tesla Powerwall, які слугуватимуть джерелом живлення для спеціально підібраних розробниками енергоефективних систем: допоміжного обладнання, побутової техніки та електроприладів. Район YarraBend займатиме в цілому площу в 16,46 га, а на його території буде розміщено 2500 будинків, переважно розрахованих на проживання однієї сім’ї. Також до цієї кількості входять багатоквартирні споруди і комплекси на кшталт таунхаусів.

sm.Tesla-Town-YarraBend-Australia-4-1020x610.750
Згідно з ідеєю керівництва компанії Glenvill, акцент буде зроблено на всілякі «зелені рішення», пов’язані з використанням електрики як єдиного джерела енергії. Мешканців YarraBend стимулюватимуть до купівлі електромобіля шляхом встановлення в районі необхідної кількості зарядних станцій.

sm.Tesla-Town-YarraBend-Australia-1-1020x610.750
Усі будівлі буде спроектовано таким чином, щоб їхній негативний вплив на навколишнє середовище був мінімальним. Енергозберігаючі технології застосовуватимуться всюди, починаючи від внутрішнього/зовнішнього освітлення і закінчуючи зниженням споживання води (на 43% відносно звичайного рівня) та кількості побутових відходів, які не підлягають переробці (приблизно на 80%).

Перші 60 будинків у районі YarraBend планується виставити на продаж уже цього місяця. Однак акцент на екологічну складову коштуватиме дорого: ціни на таке житло складатимуть від $1,48 млн до $2,1 млн.

Джерело: 3DNews

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я