5 безплатних програм, щоб перетворити селфі на емотикони, стікери та музику

girl-smiling-psd

Смартфони принесли світу чергове захоплення – це автопортрети, більше відомі як селфі. Дехто з ними бореться, але подібні фотографії можуть бути корисними. Селфі можуть зробити віртуальне спілкування значно цікавішим. Адже з них можна зробити емотикони, стікери та навіть музику.

Face Melody – музика з обличчя

Японський косметичний бренд IPSA запустив незвичний веб-сервіс. Завантаживши на сайт своє селфі, на виході можна отримати музику свого обличчя. Сервіс аналізує колір обличчя, освітлення, посмішку та баланс. На основі цих даних алгоритм Face Melody вираховує мелодію звучання. Нею потім можна поділитися з іншими. А змінюючи параметри – освітлення, посмішку тощо, – можна щоразу отримувати новий трек.

Imoji – стікери із селфі

Чому б замість відправлення гігантських жовтих емотиконів не відсилати своє власне обличчя? З утилітою Imoji можна кількома натисненнями перетворити фото на стікер. Необхідно лише, щоб під час зйомки селфі через цей додаток обличчя розмістилося точно в овалі на екрані. Далі програма автоматично викине зайве зі знімка та додасть потрібні елементи. Готовий результат можна зберегти та відправити у Facebook Messenger, Twitter, WhatsApp та інші сервіси.

Masquerade: маски для відеоселфі

Нещодавно в соцмережах почали з’являтися фотографії людей з дивними масками на них. Це користувачі бавилися з фільтрами Snapchat. А якщо вам хочеться отримати подібні маски для відеоролика, тоді завантажуйте утиліту Masquerade. Зніміть себе на відео передньою камерою смартфона та додайте вибрану маску, перетворивши себе на панду, клоуна чи іншого кумедного персонажа.

Emojiface: емотикони з обличчя

emojiface-for-ios

Власники гаджетів з iOS можуть отримати унікальні емотикони з утилітою Emojiface. Для цього вона використовує ваші селфі. Утиліта безкоштовна, але для додаткових варіантів в ній є платні набори.

And Then I Was Like: персональні GIF-и з реакціями

shocked-will-smith

В обговореннях онлайн ви обов’язково бачили, як хтось виражає свої почуття анімованим файлом GIF з відповідною емоцією у головного героя. Останнім можете бути ви, скориставшись сервісом And Then I Was Like. Дозвольте йому доступ до своєї веб-камери, після чого запишіть дві-три секунди бажаної емоції. Сервіс автоматично перетворить її на GIF-анімацію.