Понеділок, 15 Квітня, 2024

5 додатків для управління комп’ютером через Android

Комп’ютер під управлінням Windows може виконувати ваші вказівки, навіть якщо вас немає поряд. Працювати за ним можна у віддаленому режимі через свій смартфон або планшет на Android. Ось п’ять додатків для віддаленого управління комп’ютером.

1. TeamViewer for Remote Control

Розробники TeamViewer кажуть, що їхня програма може стати цінним робочим інструментом. Усе завдяки багатому набору функцій, проте їхнє налаштування спершу може видатися дещо складним. Ця програма дозволяє мати закладки із різними сесіями, передає всі види даних через буфер обміну. Щоб перетягнути файл з одного гаджета на інший, достатньо скопіювати його на джерелі та вставити де потрібно. Окрім цього, утиліта має двофакторну аутентифікацію та здатна «будити» робочий ПК через інтернет.

2. Remote Control Collection

Колекція можливостей Remote Control Collection ділиться на шість категорій: Mouse, Keyboard, Live Screen (Pro), Media Player (Pro), Slideshows (Pro), Speech recognition. Ця програма дозволить вам бачити екран комп’ютера, управляти курсором і клавіатурою, а також дасть доступ до файлів і розпізнавання мови. З її допомогою також можна зручно управляти медіаплеєром та презентаціями. Додаток доступний безплатно в Google Play, але за функції PRO доведеться доплатити.

Для роботи Remote Control Collection необхідно, щоб її клієнт був як на мобільному, так і на ПК. Для з’єднання цих девайсів необхідно буде ввести IP-адресу настільного комп’ютера. Після успішного підключення можна буде працювати з Android, наче ви знаходитеся перед ПК. Вам будуть доступні навіть «гарячі» клавіші через спеціальні ярлики.

3. Remote Link (PC Remote)

Ця програма від Asus дозволяє управляти деякими можливостями комп’ютера навіть з розумних годинників на Android Wear. Окрім цього, Remote Link має простий інтерфейс та розповсюджується безплатно.

Для роботи додатка також необхідно встановити його на ПК. Для управління настільним комп’ютером доступні всі можливості сучасних мобільних гаджетів, із мультитачем та жестами включно. Додатково ця програма сумісна з Windows Media Player.

4. Віддалений робочий стіл Chrome

Розширення для Chrome дозволить вам управляти комп’ютером віддалено. Це рішення стане в пригоді не тільки власникам комп’ютерів на Windows, але й користувачам Mac. З таким плагіном можна будете бачити робочий стіл комп’ютера й працювати за ним у віддаленому режимі. Для спрощення роботи розширення надає кілька популярних «гарячих» клавіш. При його використанні необхідно бути готовим до невеликої затримки під першого під’єднання.

5. Unified Remote

Ця програма порадує вас швидким налаштуванням і широкими можливостями. Інтерфейс додатка дозволить вам управляти деякими функціями комп’ютера, знайти потрібні файли і працювати з багатьма популярними утилітами. Серед них – Spotify, iTunes, Google Music, YouTube, Netflix, Hulu.

 

За матеріалами: AndroidPit

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися