Субота, 2 Березня, 2024

Відео на телефонах завантажуватиметься швидше

Користувачі Android тепер будуть рідше стикатися з буферизацією при перегляді відео. Подібне стало можливим завдяки функції відеоприскорення в новій версії мобільного браузера Opera Mini 15. Opera стала першою компанією, яка інтегрувала оптимізацію відео у веб-браузер.

Технологія відеоприскорення Opera зменшує розмір відеоданих, що скорочує час завантаження відео і запобігає можливій буферизації. «Відеоприскорення – це дуже актуальна функція для фанатів мобільного відео, а також при наявності певних обмежень у вашому тарифному плані, пристрою або ж мобільної мережі, – зазначив Нуно Сітіма, старший віце-президент, керівник напряму мобільних браузерів Opera. Opera Mini 15 дозволяє активувати опцію прискорення відео в меню браузера в статистиці економії. Для цього буде потрібно включити режим високої економії даних, а потім у рядку, що з’явився, активувати опцію.

Споживання мобільного відео зростає у всьому світі, і, згідно з дослідженням Conviva, користувачі не готові терпіти затримки при перегляді відео. 75% користувачів перестають дивитися відео поганої якості протягом перших чотирьох хвилин, а 33% користувачів – протягом 30 секунд. Дослідження Interactive Advertising Bureau також виявило, що швидкість завантаження відео є одним із трьох найважливіших факторів для споживачів мобільного відео на смартфонах.

В останній версії Opera Mini для Android також можна змінювати розмір зображень перед завантаженням. Це заощадить трафік дані і підвищить шанси успішного завантаження в мережах з нестабільною якістю з’єднання. А з новою опцією прокрутки сторінки достатньо трохи прокрутити вниз, і на екрані з’явиться бічна панель прокрутки для більш зручної навігації по довгих статтях і веб-сторінках.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися