5 корисних можливостей клавіатури Google Keyboard для Android

У магазині додатків для Android є десятки клавіатур, які пропонують кольорову зовнішність, «розумні» алгоритми роботи та багато іншого. На їхньому фоні стандартна Google Keyboard виглядає малопомітно. Однак не поспішайте з висновками, адже вона має багато корисних можливостей. Ось лише п’ять таких функцій.

  1. Режим однієї руки

Великі екрани сучасних смартфонів підштовхують користуватися ними двома руками, але це не завжди можливо. Для зручнішого набору тексту однією рукою можна активувати на Google Keyboard режим однієї руки. Для цього у правому нижньому кутку клавіатури натисніть на кнопку пошуку чи вводу.

  1. Швидкий доступ до цифр

У клавіатури Google Keyboard 5.0 з’явився новий режим при введенні паролів. У ньому на екрані з’являється вгорі додатковий ряд кнопок з цифрами. Окрім цього, цифри можна активувати, як звичайно, натискаючи кнопку зліва від пробілу.

  1. Простіший доступ до смайликів

У Google Keyboard вбудовано велику кількість емотиконів. Щоб відкрити їх, потримайте палець на кнопці введення, а потім протягніть його трохи вліво на іконку зі смайликом.

  1. Введення спеціальних символів

Якщо вам треба писати не лише слова, а також виділяти текст, наприклад, лапками, тоді вам знадобляться спеціальні символи. Отримати до них доступ можна, натиснувши на кнопку спеціального режиму (має іконку ABC) та протягнувши пальцем до кнопки з потрібними знаками.

  1. Видалення пропозицій, які не підходять

Іноді алгоритми Google Keyboard пропонують вставити якесь слово, яке не підходить. Якщо це часто повторюється і дратує, тоді ви можете видалити таку пропозицію. Натисніть на неї та перетягніть її у сміттєвий кошик, що з’явиться на екрані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я