Tech Today HUB – cеред 12 найкращих кейсів на CASES

Про успіхи модних нині стартаперів, мабуть, чув кожен. А ось про те, що українські науковці розробляють та впроваджують високотехнологічні проекти, відомо мало. І це прикро. Адже українські вчені мають сотні розробок для багатьох галузей: від важкої металургії до нанотехнологій.

Літня конференція CASES – день активних бізнес-кейсів. Традиційно доповідачі CASES – лідери думок і визнані експерти у своїх сферах, яким є що розповісти.

РубанІ саме учасникам CASES Вікторія Рубан, керівник PR-відділу Vodafone Україна, розповіла про перші результати Tech Today HUB – майданчика, де зустрічаються наука та бізнес. Ці результати – дев’ять українських розробок, які були презентовані на HUB, знайшли інвесторів і знаходяться на фінальній стадії підготовки інвестиційних контрактів.

Враховуючи, що всього на Tech Today HUB представлено більше 80 розробок українських науковців, маємо високий відсоток реалізації проектів.

Донедавна говорити про українську науку було не модно й не цікаво. Суспільство й бізнес мало знають про інновації наших учених. Останнім, у свою чергу, важко продати гарний продукт, якщо про нього нікому не відомо. Та й подати винахід зрозуміло для неспеціалістів можуть не всі вчені. Саме адаптацією розробок учених для їхнього «продажу» суспільству та бізнесу й опікується Tech Today HUB.

Схематично проект працює так:

  • відбирає цікаві ідеї українських учених;
  • адаптує та структурує проекти під інвестиційні інтереси та потреби;
  • проводить тренінги для вчених з подання проектів інвесторам, з авторського та патентного права;
  • допомагає створити вичерпні, але лаконічні презентації;
  • проводить зустрічі, де проекти презентуються бізнесу.

До речі, у журналістів та блогерів також є шанс допомогти українській науці. Приєднуйтесь до нашого конкурсу Tech Today Awards, напишіть про цікавий науковий винахід чи розробку та отримайте шанс виграти цікавий приз.