Курс біткоїна на 3 жовтня

За даними The Wall Street Journal, ціною біткоїнів маніпулюють боти

Біткоїн, як і весь ринок криптовалют, продовжує лихоманити. Станом на 3 жовтня курс bitcoin склав $6438. За добу біткоїн подешевшав більш ніж на $100. Разом з тим, глобально за останні 3 місяці мало що змінилося. Курс біткоїн злітав і знову повертався до позначки $6500.

Курс bitcoin

Аналогічно лідеру поводяться інші криптовалюти. Так курс Ethereum (ефір) впав за добу на $10 і склав $220. Курс Bitcoin Cash також незначно впав і становить зараз $520. Курс Litecoin становить $57,98.

Ніхто з аналітиків не може передбачити, як довго буде лихоманити ринок криптовалют. За даними The Wall Street Journal, ціною біткоїнів маніпулюють боти. В даному випадку, боти це спеціалізовані програми, які використовуються трейдерами некоректним способом.

Маніпуляції ботів на ринку криптовалюти відбуваються в такий спосіб. Наприклад, така програма подає заявки на продаж біткоїнів за ціною нижче, ніж інші продавці.

Трейдери бачать, що з’явилися дешеві біткоїни і подають заявки на купівлю. Але ще до того, як вони завершать купівлю, бот скасує свою заявку. Таким чином на ринку створюється враження на зростаючий попит на криптовалюти, якого насправді немає.

Багато експертів називають кріптосектор «Диким Заходом». Однак є чимало гравців, які задоволені такою ситуацією і виступають проти регулювання ринку криптовалют. Вони навпаки пропонують усім трейдерам користуватись такими програмами.

Вся ця ситуація ще раз підтверджує думку багатьох експертів про те, що ринок криптовалют – це ще одна величезна фінансова піраміда. Про це зокрема, заявляв голова Комітету економістів України Андрій Новак, в ефірі Politeka Online. За його словами, криптовалюта це «чистої води МММ світового масштабу». В інтерв’ю Андрій Новак підкреслив, що біткоїни та інші криптовалюти не забезпечені товарним виробництвом будь-якої країни і не є валютою в загальноприйнятому сенсі цього слова.

Разом з тим, минулого тижня з’явилася новина про те, що в Україні можуть створити власну електронну валюту, яка буде визнана державою. Нібито Нацбанк зараз займається розробкою власної криптовалюти, якої українці зможуть розплачуватися в будь-якій торговельній мережі. Проте підтвердження ця новина досі не отримала.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я