Понеділок, 11 Грудня, 2023

5 креативних способів зарядити смартфон без розетки

Якщо вам набридло підзаряджати акумулятор свого мобільника звичним зарядним пристроєм, можна скористатися одним з незвичних способів. Ось кілька креативних способів зарядити смартфон без розетки.

Голосом

shutterstock_340114769

У Південній Кореї розробили пристрій, який дозволяє виробляти електрику за допомогою гучного крику. Але можна і не кричати, а постояти поруч з завантаженою автомагістраллю чи літаком.

Механічним генератором

Такий пристрій, як, наприклад, BoostTurbine 4000 за $75, дозволяє попрацювати м’язами. Якщо у вас розрядиться смартфон, просто підключіть USB-кабель до цього гаджета і крутіть його ручку, поки не втомитеся. П’яти хвилин такого заряджання вистачить на одну хвилину розмови по телефону.

Вітром

androidpit-ifan-w782

Можна придбати чохол iFan, який зарядить ваш смартфон за допомогою енергії вітру. Його можна встановити на свій велосипед, і після шести годин поїздки смартфон повністю відновить свою енергію.

Теплом свого тіла

androidpit-pocketpower-vodafone-w782

Наші тіла також виробляють енергію, частина якої доступна у вигляді тепла. Щоб зарядити від цього тепла мобільник, вдягніть шорти PocketPower. Покладіть смартфон у їхню кишеню, і уже за 8 годин носіння він зарядиться на 24 хвилини розмови.

Фруктами та овочами

Ентузіаст Калеб Чарленд зміг зарядити свій Lumia 930 за допомогою 800 яблук і картоплин. Кожен фрукт і овоч він з’єднав проводами, створивши гігантську батарейку.

За матеріалами: AndroidPit

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися