Вівторок, 23 Липня, 2024

Додаток Vodafone TV можна завантажити в «розумний» телевізор

Mobile TV concept, tablet with many icons and LCD panels

Телевізійним сервісом від Vodafone тепер можна користуватися не лише на мобільних гаджетах, а й на домашньому телевізорі й комп’ютері. Послуга Vodafone TV стала доступна на домашніх телевізорах Samsung і LG з підтримкою технології Smart TV через додаток Vodafone TV. Нею також можна користуватися на будь-якому пристрої в режимі потокового відео через браузер.

Скористатися послугою можуть абоненти всіх українських операторів, зокрема, і дротового інтернету, використовуючи номер Vodafone для реєстрації, авторизації в додатку й оплати вибраних пакетів. Перевага для абонентів Vodafone – відсутність плати за мобільний інтернет під час перегляду з мобільного пристрою. Вартість послуги не змінюється – передплата на популярний пакет «Ефір», який дає доступ до понад 40 телеканалів, коштує 21 грн на місяць, а доступ до кіноканалів і відеотеки популярних фільмів, серіалів, мультфільмів і тематичних колекцій у пакеті «Кіно Плюс» коштуватиме 11 грн на тиждень. Vodafone TV також пропонує тематичні пакети «Футбол», «Кіно», «Спорт Плюс», «Пізнавальний», «Дитячий» і «Музичний».

У Vodafone TV доступні такі функції, як «Батьківський контроль» з можливістю встановлення пароля на вибрані канали або фільми, ТВ-запис на 7 днів, що дозволяє переглядати улюблені пропущені передачі в зручний час, та ТВ-пауза прямого ефіру, яка дає можливість продовжити перегляд при необхідності невеликої паузи до 10-ти хвилин.

Послуга працює через додаток Vodafone TV, який можна безплатно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG). Для користування послугою з будь-якого пристрою необхідно ввести tv.vodafone.ua в адресний рядок браузера.

Для підключення послуги потрібно відправити SMS на короткий номер, що відповідає вибраному пакету. Детальніше про послугу можна дізнатися на офіційній сторінці.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися