Додаток Vodafone TV можна завантажити в «розумний» телевізор

Mobile TV concept, tablet with many icons and LCD panels

Телевізійним сервісом від Vodafone тепер можна користуватися не лише на мобільних гаджетах, а й на домашньому телевізорі й комп’ютері. Послуга Vodafone TV стала доступна на домашніх телевізорах Samsung і LG з підтримкою технології Smart TV через додаток Vodafone TV. Нею також можна користуватися на будь-якому пристрої в режимі потокового відео через браузер.

Скористатися послугою можуть абоненти всіх українських операторів, зокрема, і дротового інтернету, використовуючи номер Vodafone для реєстрації, авторизації в додатку й оплати вибраних пакетів. Перевага для абонентів Vodafone – відсутність плати за мобільний інтернет під час перегляду з мобільного пристрою. Вартість послуги не змінюється – передплата на популярний пакет «Ефір», який дає доступ до понад 40 телеканалів, коштує 21 грн на місяць, а доступ до кіноканалів і відеотеки популярних фільмів, серіалів, мультфільмів і тематичних колекцій у пакеті «Кіно Плюс» коштуватиме 11 грн на тиждень. Vodafone TV також пропонує тематичні пакети «Футбол», «Кіно», «Спорт Плюс», «Пізнавальний», «Дитячий» і «Музичний».

У Vodafone TV доступні такі функції, як «Батьківський контроль» з можливістю встановлення пароля на вибрані канали або фільми, ТВ-запис на 7 днів, що дозволяє переглядати улюблені пропущені передачі в зручний час, та ТВ-пауза прямого ефіру, яка дає можливість продовжити перегляд при необхідності невеликої паузи до 10-ти хвилин.

Послуга працює через додаток Vodafone TV, який можна безплатно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG). Для користування послугою з будь-якого пристрою необхідно ввести tv.vodafone.ua в адресний рядок браузера.

Для підключення послуги потрібно відправити SMS на короткий номер, що відповідає вибраному пакету. Детальніше про послугу можна дізнатися на офіційній сторінці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я

-- р е к л а м а --

Тримайте зв'язок

8,628Фанитак
1,525Послідовникислідувати