Середа, 29 Травня, 2024

5 мобільних додатків, що дозволяють слухати музику онлайн

Ера 3G наближається швидкими темпами, а тому вже не доведеться витрачати пам’ять смартфона на зберігання мультимедійного контенту в офлайн. Слухати музику, переглядати відео, ділитись новинами можна буде онлайн, у дорозі, транспорті, на роботі.

Ми зібрали 5 мобільних додатків, які пропонують якісний і легальний музичний контент онлайн.

8tracks

Мобільний додаток 8tracks колекціонує музику за списками: для бігу, сніданку, в дорогу, в офіс тощо. Сервіс має простий і стильний інтерфейс, зручну систему управління музикою, можливість коментувати і створювати власні списки. Користувачі 8tracks кажуть, що він має кращу колекцією підібраних вручну плей-листів на будь-який випадок і для будь-якого настрою. Слухати музику із цього сервісу можна абсолютно вільно, а от завантажувати композиції він не дозволяє. Хоча це можна вирішити за допомогою іншого сервісу.

Soundcloud

Тут завжди можна знайти як треки новостворених груп, про які мало хто знає, так і популярних музикантів з усього світу. У Soundcloud можна створювати плейлисти, ставити likes і додавати друзів, як у соціальних мережах. По суті SoundCloud – це аналог YouTube, але не у сфері відеороликів, а у сфері музичних треків.

Band Of The Day

Принцип роботи програми зрозумілий з назви. Запускаючи його кожного дня, користувач буде бачити «групу дня», з можливістю прослуховування декількох пісень. Улюблені пісні можна оцінити, купити в iTunes і поділитися ними в соціальних мережах Twitter і Facebook. До речі, можна подивитися, які групи були обрані в попередні дні.

Крім самої музики, можемо отримати інформацію про артиста, подивитися доступні кліпи, отримати список схожих виконавців. Безплатність програми виливається в невеликі вставки реклами. Також доступні чарт, історія своїх оцінок і відвіданих артистів і Mixtape — щось на зразок радіо. Саме з його допомогою найпростіше знайти для себе щось нове. Сервіс зроблений у вигляді календаря – легко повернутись до будь-якого дня, ще раз прослухати треки, що сподобались найбільше.

Yap Music

Зручний мобільний додаток для тих, хто активно користується Facebook. Програма колекціонує інформацію про музичні гурти, яким ви поставили like в соціальній мережі, показує новини і дає прослухати треки.

Beats Music

Цей мобільний додаток належить відомому реперові Dr. Dre і є одним із найбільш багатообіцяючих експериментів у потоковій музиці. Додаток називають то замінником iTunes, то вбивцею Spotify, то новим Last.fm. Завдання, яке ставлять перед собою його творці, – зробити сервіс, який за 10 доларів на місяць радикально вирішить питання, яку музику слухати на телефоні. При цьому маються на увазі не відомі хитрощі, а поєднання алгоритмів зі знаннями та інтуїцією співробітників сервісу. Умовно кажучи, коли користувач збирається спати, машина розуміє і включає заспокійливий плейлист, складений людьми.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися