Неділя, 14 Квітня, 2024

6 фактів, які треба знати про нову консоль Nintendo

Nintendo показала свою нову консоль Nintendo Switch. Це гібридна ігрова приставка, яка перетворюється на 6-дюймовий планшет. Його можна від’єднати від док-станції і взяти в дорогу. Ця консоль обіцяє бути цікавим рішенням: за кілька хвилин до публікації рекламного відео гаджета акції Nintendo на Токійській біржі підстрибнули на кілька відсотків. Анонс цієї ігрової консолі додав до ринкової вартості японської компанії майже півтора мільярда доларів. Ось що потрібно знати про нову консоль Nintendo Switch.

  1. Переваги гібридності

nintendo_switch_9-0-0-840x473

Nintendo Switch – одночасно стаціонарна домашня і портативна консоль. Її можна від’єднати від домашнього блоку і взяти з собою. При підключенні або відключенні док-станції ігровий процес не переривається. Можна почати грати на телевізорі, а потім витягнути приставку-планшет і продовжити в дорозі.

  1. Один джойстик

nintendoswitch_hardware2-0

Праву та ліву частини джойстика цієї ігрової приставки можна зняти та приєднати до планшета. Так удома та в дорозі можна мати однакові інструменти управління.

  1. Switch Pro

nintendo_switch_pro_controller_thumb

Якщо грати дрібними джойстиками набридло, можна взяти в руки більш традиційний контролер Nintendo Switch Pro.

  1. Сплітскрин

portable

У режимі планшета екран можна розділити на дві частини для двох гравців. Знімні контролери Joy-Con можна взяти в дві руки або роздати двом гравцям по одному. Також можна використовувати кілька контролерів.

  1. Мережева гра

march-release

Якщо у друзів теж є приставка Switch, можна грати в одну гру на кількох консолях.

  1. Коли можна купити

Nintendo підтвердила, що вихід нової ігрової приставки в продаж запланований на березень 2017 року. Точні технічні характеристики консолі будуть оголошені ближче до релізу. Про підтримку Nintendo Switch уже оголосили близько півсотні видавців, розробників і партнерів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися