П’ятниця, 19 Квітня, 2024

6 нових функцій, яких варто очікувати в найближчому оновленні Windows 10

Microsoft готує новий великий апдейт своєї настільної ОС, і його тестова версія Insider Build 17083 показує, чого варто очікувати. У Windows 10 з’являться нові опції контролю шрифтів, налаштування часової лінійки Timeline та багато іншого. Ось шість нових функцій, котрі вийдуть уже в березневому апдейті, який поки що носить кодову назву Redstone 4.Windows 10

  1. Шрифти

Microsoft додала меню, в якому можна керувати використовуваними шрифтами. У ньому буде опція попереднього перегляду, щоб можна було уявити, як він виглядатиме. Якщо шрифт має додаткові налаштування – вони також будуть доступні.

Суттєво спроститься завантаження нових шрифтів у систему – їх можна буде завантажувати з магазину Windows Store.

  1. Налаштування часової стрічки Timeline

Microsoft змінює інтерфейс Windows, і планувалося, що часова стрічка Timeline буде доступна в рамках інтерфейсу Sets на основі вкладок. Однак тестова версія Redstone 4 показала, що ці дві функції розділили. Часова стрічка Timeline буде доступна окремо, дозволяючи контролювати інформацію за днями чи погодинно.

  1. Режим «Тихі години»

Назву режиму «Тихі години» (Quiet Hours) змінили на «Асистент уваги» (Focus Assist). Йому також додали три рівня налаштувань: турбувати дозволено лише пріоритетним сповіщенням, лише будильникам та вимкнено.

  1. Windows Hello

Налаштувати вхід у Windows через функцію Windows Hello стане простіше. Раніше для цього потрібно було відкривати «Параметри», але в майбутньому його можна буде активувати безпосередньо з екрана входу.

  1. Прокручування в універсальних додатках

Зараз універсальні додатки (UWP), відомі також як плиткові додатки, ховають повзунки прокручування. У майбутньому апдейті Windows з’явиться опція, яка дозволяє вимкнути таку поведінку та відображати повзунки постійно.

  1. Опції приватності

З наступним апдейтом Windows 10 з’явиться можливість видаляти індивідуальні пошукові результати та налаштовувати панель приватності Privacy Dashboard. Остання відображає, скільки інформації зберігає Microsoft.

Microsoft також обіцяє заборонити додаткам UWP доступ до папок «Документи», «Відео», «Зображення» без згоди користувача. Цей перелік можна буде налаштувати за власними потребами в «Параметрах».

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися