П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Директор Apple публічно визнав, що ціна на iPhone завищена – компанія знижує вартість

У деяких регіонах за межами США користувачі, які бажали придбати собі iPhone, зможуть витратити на це менше грошей. Директор Apple Тім Кук під час конференц-дзвінка, присвяченого фінансовим результатам компанії, зробив революційну заяву. Він визнав, що iPhone коштує занадто дорого, й оголосив, що ціни на телефони стануть меншими.

Однією з причин для такої заяви є історична подія у фінансових результатах – у минулому кварталі виручка Apple знизилася вперше за десять років. Продажі iPhone просіли на 15%. Тоді Тім Кук заявив інвесторам, що Apple буде знижувати ціни на iPhone в деяких регіонах за межами США. Які саме регіони отримають знижку, він не уточнив.

За словами Кука, ціни приведуть у відповідність до тих, які були до недавнього коливання курсу валют. У тих регіонах, де курс валют змінився найбільше, продажі iPhone виявилися найслабшими.

Також Кук зазначив, що Apple зараз переосмислює цінову політику на свої смартфони. Ціни вже не будуть жорстко фіксованими в доларах США, а визначатимуться в місцевій валюті кожної країни окремо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися