6 причин на Android змінити Chrome на Vivaldi

Vivaldi, на відміну від Google Chrome, також обіцяє не шпигувати за кожною дією користувача в інтернеті

Колись існував браузер, який сьогодні з любов’ю згадують як «стару Opera». Адже той навігатор був швидким, працював при поганому інтернеті, мав купу вбудованих фішок та опцій. Нинішня Opera – це той самий Chrome, але з іншим інтерфейсом і без усіх корисних можливостей старої Opera 12 на двигуні Presto. Тому деяка частина команди тієї «старої Opera» об’єдналася і випустила браузер Vivaldi у спробі отримати те саме, що мала колись Opera 12. Нещодавно вони також випустили версію для Android, і ось шість причин, чому її варто спробувати.

  1. Синхронізація з комп’ютером

Така функція не є новиною для мобільних браузерів. Але Vivaldi виконує завдання швидше та зручніше. Переходити з ПК на мобільний девайс стало простіше. Потрібно лише клікнути на іконку хмари, і всі відкриті вкладки будуть доступними на інших девайсах, до яких під’єднаний ваш акаунт. Іконку можна натискати як на ПК для переходу в мобільну роботу, так і на мобільному, щоб продовжити за комп’ютером.

  1. Замітки на ходу

Vivaldi полегшує записування своїх думок та коментарів, які виникають під час навігації веб-сайтами. Достатньо тапнути кнопку виклику панелей у нижньому лівому куті, і стане доступною іконка заміток. Можна робити записи як свого контенту, так і копіювати в замітки текст веб-сторінок. Для зручності є простий пошук за створеними замітками. Записи також синхронізуються між усіма пристроями.

  1. Панель швидкого доступу Speed Dial

Vivaldi пропонує «з коробки» зручне рішення, за яке саме і любили «стару Opera», а також яке перейняла нова Opera. Це панель швидкого доступу Speed Dial, яка дозволяє встановити улюблені сайти, і посилання на них з’являються щоразу при відкритті нової порожньої вкладки. У Vivaldi на Android для доступу до цієї панелі потрібно тапнути по навігаційному рядку в нижній частині екрана. Списки Speed Dial синхронізуються між девайсами.

  1. Скриншот всього сайту

Навіть гігантські «лопати» сучасних смартфонів часто не можуть повністю вмістити всю інформацію на веб-сторінці. Vivaldi дозволяє одним натисненням зробити знімок усього контенту відкритого сайту. Для цього необхідно вибрати інструмент «Захопити» з меню браузера. Тут можна вибрати, фотографувати лише видиму зону або всю сторінку.

  1. Управління вкладками

У Vivaldi простіше працювати з декількома одночасно відкритими веб-сторінками на мобільному. Спеціальне меню дозволяє легко переміщуватися між ними, дивитися приватні вкладки, синхронізувати їх.

Ще Vivaldi пропонує недоступну в інших мобільних браузерах опцію клонування відкритої вкладки. Це зручно, якщо потрібно залишити оригінал з його історією переходів тощо.

  1. Кращий пошук

Не секрет, що Google вже багато років не шукає відповіді, а пропонує рекламу на запити користувачів. Часто потрібний контент вдається знайти за допомогою інших пошукових двигунів. У Vivaldi між ними легко переключатися. Потрібно лише в адресному рядку перед своїм пошуковим запитом ввести першу літеру бажаного пошуковика – це також спадщина «старої Opera». Наприклад, «d браузери» шукатиме слово браузери в DuckDuckGo, «b браузери» шукатиме це ж слово вже через Bing.

Vivaldi, на відміну від Google Chrome, також обіцяє не шпигувати за кожною дією користувача в інтернеті.

 

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Маячня. Жодної переваги в цьому нема. Тож якщо вже опера померла, то померла. Лікар сказав в морг, значить в морг. Якщо вже казати про синхронізацію то найкращим взагалі був Макстон, але й той не витримав конкуренції. Тож зараз Хром, Мозіла та Сафарі рулять.

Comments are closed.