7 причин підключити Google Workspace

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Повноцінне функціонування будь-якої сучасної компанії не видається можливим без інструментів взаємодії, таких як корпоративна пошта, таблиці, презентації, текстові документи, відеодзвінки, сховище даних. Це питання насправді є дуже важливим: від вибору інструменту для спілкування як всередині бізнесу, так і для зовнішніх контактів залежить не тільки доступний функціонал, а й розмір витрат на оплату послуг та витрачений на його впровадження час. Ідеальне рішення — хмарні інструменти: вони мають достатню гнучкість, щоби пристосуватись до потреб кожного бізнесу та забезпечити при цьому гідний рівень digital-підтримки. Google Workspace (колишній G Suite) — пакет хмарних сервісів, який відкриває компаніям широкі можливості на основі хмарних техологій.

mquJXTGfDFbsAzjeZWk2vBZwsLaaUPy3ykB9c5B9MmxK9TSUrN645F6fQZ9ZY7MV8jTOotVYz6uZIW5agpAuTPV2weo4laJPp_UStVLzC1QdnEo8CPyTqtKhuSHmPOsgIR1GjVfLJqLJ9Oab6g

7 причин, з яких Google Workspace стане в нагоді кожному бізнесу

Кажучи коротко й просто, ось чому пакет хмарних сервісів стане корисним для бізнесу:

  1. Багатофункціональна корпоративна пошта. В поштову адресу можна інтегрувати доменне ім’я своєї компанії. До однієї поштової скриньки можна прив’язувати до 30 альтернативних адрес. Також є можливість налаштувати альтернативні або додаткові домени і розсилати групові листи.
  2. Містке сховище для зберігання файлів будь-якого типу. Використання Google Drive дозволяє отримувати доступ до даних за умови авторизації з будь-якого пристрою. Можна налаштувати спільний перегляд, редагування та просто використання файлів, що зберігаються у сховищі.
  3. Google Workspace дозволяє проводити онлайн-зустрічі. За це відповідає платформа Google Meet. Вона дає змогу створювати відеоконференції, повністю інтегровані з чатом, календарем і поштою. Долучатися до активної участі у конференції може понад дві сотні осіб. А до прямих трансляцій може приєднуватися до ста тисяч учасників. Є можливість запису відеодзінків і їх зберігання у хмарі.
  4. Наявний повний пакет офісних програм. Таблиці, Документи, Сайти, Презентації і Форми — всі ці сервіси дозволяють створювати, редагувати й зберігати файли в хмарних сховищах. Редактори файлів доступні з будь-якого авторизованого пристрою і можуть працювати в автономному режимі.
  5. Google Workspace дає можливість створювати власні програми. Користувачі можуть розробляти програми без коду або з ним.
  6. Гарантовано високий рівень безпеки. Сервіси дають змогу використовувати двоетапну ідентифікацію, контролювати надійність паролів та авторизуватися в акаунті за допомогою фізичного ключа безпеки.
  7. Повна підтримка користувачів. Технічне обслуговування клієнтів Google проводиться цілодобово. Адміністратори й користувачі можуть пройти безкоштовне навчання.

Додаткові переваги Google Workspace

Незначні, але важливі переваги пакету інструментів:

  • можливість створювати комфортний робочий простір для великої команди;
  • персоналізація сервісу;
  • наявність безкоштовного місячного пробного періоду.

Залишити заявку на отримання пробної версії продукту або придбати повну версію можна на сайті компанії Cloudfresh. Підключення Google Workspace — гідне рішення для будь-якого бізнесу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я