У OnePlus спробували покепкувати над Xiaomi, але «чистий» Android знову виграв

Спершу справи для OnePlus йшли дуже добре: OxygenOS випереджала «чистий» Android.

У OnePlus також спробували дізнатися, що краще: фірмова оболонка Oxygen OS або «чистий» Android, а також разом з тим покепкувати щодо провалу Xiaomi. Результат виявився неочікуваним для всіх, хоча, на відміну від Xiaomi, представники OnePlus не стали видаляти опитування.

Кілька днів тому Xiaomi запитала в користувачів Twitter, що їм більше подобається: фірмова оболонка MIUI або «чистий» Android. Майже відразу MIUI почала відставати, і в компанії спробували прибрати всі згадування про це невдале опитування.

Менеджер OnePlus нещодавно також запустив опитування, що краще: фірмова оболонка OxygenOS або «чистий» Android. Запис під ним залишив навіть виконавчий директор компанії Карл Пей, який попрохав не видаляти опитування.

Спершу справи для OnePlus йшли дуже добре: OxygenOS випереджала «чистий» Android. Але у фіналі виявилося, що користувачам найбільше подобається мобільна операційна система у виконанні Google. «Чистий» Android набрав 58% голосів, тоді як фірмовій оболонці OnePlus дісталося лише 42%.OnePlus

Менеджер Сімон Копец, який запустив опитування, подякував усім учасникам та пообіцяв, що отримані відгуки мотивують компанію поліпшувати OxygenOS.