У OnePlus також спробували дізнатися, що краще: фірмова оболонка Oxygen OS або «чистий» Android, а також разом з тим покепкувати щодо провалу Xiaomi. Результат виявився неочікуваним для всіх, хоча, на відміну від Xiaomi, представники OnePlus не стали видаляти опитування.

Кілька днів тому Xiaomi запитала в користувачів Twitter, що їм більше подобається: фірмова оболонка MIUI або «чистий» Android. Майже відразу MIUI почала відставати, і в компанії спробували прибрати всі згадування про це невдале опитування.

Менеджер OnePlus нещодавно також запустив опитування, що краще: фірмова оболонка OxygenOS або «чистий» Android. Запис під ним залишив навіть виконавчий директор компанії Карл Пей, який попрохав не видаляти опитування.

Спершу справи для OnePlus йшли дуже добре: OxygenOS випереджала «чистий» Android. Але у фіналі виявилося, що користувачам найбільше подобається мобільна операційна система у виконанні Google. «Чистий» Android набрав 58% голосів, тоді як фірмовій оболонці OnePlus дісталося лише 42%.OnePlus

Менеджер Сімон Копец, який запустив опитування, подякував усім учасникам та пообіцяв, що отримані відгуки мотивують компанію поліпшувати OxygenOS.

 

ПОДІЛИТИСЯ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here