Xiaomi запустила голосування MIUI проти Android One, але результати їй не сподобалися

У вересні 2017 року Xiaomi анонсувала свій перший апарат у рамках програми Android One. Ним став Xiaomi Mi A1

Китайський виробник Xiaomi був змушений видалити запущене ним у Twitter опитування, коли результати виявилися не такими, як хотілося. Вендор запитав у користувачів, яка оболонка їм подобаєтсья більше: MIUI чи Android One. Останню розробляє Google.MIUIРезультати вподобань виявилися настільки неочікуваними для Xiaomi, що компанія спробувала стерти всі сліди запущеного нею опитування. У корпоративному акаунті Twitter про нього не знайдеться жодної згадки.

Світло проливає публікація читача Reddit, в якій він дає посилання на опитування, якого вже не існує. Пост на Reddit показує співвідношення голосів на час створення: «Поки що це 53-47 для Android One». За 19 годин до завершення опитування результати розподілилися як 56-44 на користь Android One. А видалили опитування, коли Android One мав 57% голосів, а оболонка MIUI 9 набрала лише 43%. Усього в голосуванні до його видалення взяло участь близько 15 тисяч користувачів.

Хоча Xiaomi намагалася приховати сліди, запущений користувачем Twitter з ніком Raju PP інструмент скриншотів зробив копію голосування:

Android One – це лінійка смартфонів, які працюють на немодифікованій версії операційної системи Android. Google для таких апаратів стандартизувала апаратне та програмне начиння, щоб девайси показували бажані результати, а також мали доступ до свіжих оновлень. Уперше Android One запустили у 2014 році в сегменті бюджетних смартфонів, але згодом концепція еволюціонувала в головну мобільну програму Google.

У вересні 2017 року Xiaomi анонсувала свій перший апарат у рамках програми Android One. Ним став Xiaomi Mi A1, який мав привабити простим інтерфейсом, а також регулярними оновленнями безпеки та функцій ОС. Девайс Mi A1 також був першим у рамках Android One, який випустили глобально на 36 ринках. Основними регіонами стали Індія, Індонезія, Росія та Тайвань.