Adblock Plus читатиме Facebook без читання

Користувачам ПК тепер стало легше дізнаватися, що їм пишуть у Facebook, щоб відправники не ображалися на відсутність відповіді. Плагін Adblock Plus отримав нову функцію: він навчився блокувати підтвердження про читання повідомлень у цій соцмережі. Завдяки цьому відправники не здогадаються, що їхнє послання відкривали.

Нова функція доступна як наявним користувачам Adblock Plus, так і новим. Першим достатньо перейти у Adblock за цим посиланням та натиснути кнопку «Додати», щоб активувати її. Це включить фільтр для URL facebook.com/ajax/mercury/change_read_status.php$xmlhttprequest, на який відправляється повідомлення про читання.

Окрім підтвердження прочитання, Adblock Plus також дозволяє блокувати ще 21 опцію у Facebook: промозаписи, спонсорські історії, таргетовану рекламу в сайдбарі, майбутні події, запити поставити рейтинг медіа, запити «люди, яких ви можете знати» та інші.

Ці функції блокування в Adblock Plus працюють лише у браузерах на комп’ютері. На мобільному блокувати повідомлення про читання можна за допомогою цієї інструкції.