Четвер, 30 Травня, 2024

Про що пишуть 4 грудня

В Україні з’явиться найшвидший у світі Wi-Fi
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації підготувала зміни до плану використання радіочастотного ресурсу. Відомство збирається внести в нього нову технологію Wi-Fi (802.11 ac), пише Капітал.

Огляд «бездзеркалки» Sony ILCE-5100
Модельний ряд «бездзеркалок» Sony досить насичений і останнім часом вельми заплутаний. Для організації дзеркалок і «бездзеркалок» у строгу лінійку виробнику доводиться викручуватися, щоб не створити істотної внутрішньої конкуренції. Sony ILCE-5100 – дитя такої перебудови, розповідає 3DNews.ru.

Огляд твердотільного накопичувача Samsung 850 PRO 128 Гбайт
Випуск нового флагмана в сімействі накопичувачів Samsung супроводжувався пильною увагою з боку ентузіастів. Культовий попередник в особі 840 PRO майже не втратив у актуальності і лише через два роки втратив лідерство в бенчмарках. Новачок був покликаний закріпити лідерство компанії і отримав новаторську пам’ять 3D NAND укупі зі старим контролером і «тісним» інтерфейсом SATA 3.0. Ferra.ru з’ясовував, чи зможе базова модифікація 850 PRO виправдати своє призначення в битві з конкурентами.

Огляд смартфона Acer Liquid Z500
До ITC.ua на тест потрапила модель Acer Liquid Z500, яка відноситься до нижнього цінового сегменту. Він пропонує подивитися, чи зможе цей смартфон допомогти компанії повернути інтерес з боку українських споживачів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися