Американське місто готове змінити назву, аби в ньому з’явився Amazon

Містечко Стоункрест з'явилося в Америці у 2016 році. У нього є торговий центр і заповідник, а його населення складає близько 20 тисяч осіб.

Найвпливовіша людина планети цього року – Джеф Безос – саме підбирає місце для нової штаб-квартири свого джерела доходу. Імперія Amazon планує витратити на розбудову та утримання нового офісу близько $5 млрд – це майже п’ята частина українського бюджету на рік. Влада одного американського міста згодна навіть перейменувати населений пункт на честь компанії, аби штаб-квартиру побудували в ньому.

Amazon, the US e-commerce and cloud computing giant is said to hire 1,000 people in Poland. The company already hires almost 5,000 people in Poland and has service centers in Gdansk, Wroclaw and Poznan ON 14 April 2016. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

Міська рада Стоункреста в штаті Джорджія проголосувала більшістю голосів (чотири проти двох) за зміну назви на Амазон у випадку, якщо компанія Джеффа Безоса розмістить там другу американську штаб-квартиру. Крім цього, місто готове виділити 345 акрів землі для нового офісу.

Містечко Стоункрест з’явилося в Америці у 2016 році. У нього є торговий центр і заповідник, а його населення складає близько 20 тисяч осіб.

Мер міста Джейсон Лері зазначив, що «прихистити» Amazon хочуть відразу кілька великих американських міст. Але тільки Стоункрест пропонує імперії Amazon таку можливість для брендингу. Приймання пропозицій від міст закінчиться 19 жовтня.

Раніше Amazon попросила американські міста назвати причини для відкриття в них офісу. Наприклад, податкові пільги, знижки або гранти на переїзд персоналу. Основна штаб-квартира компанії знаходиться в Сіетлі.

Стоункрест – не перше місто, яке готове поміняти свою назву заради великої компанії. У Японії є Тойота-сіті, в якому мешкає 420 тис. жителів і яке фактично належить Toyota Motor Corporation – найбільшому світовому автовиробнику. У ньому знаходиться штаб-квартира автовиробника, а також 7 із його 12 заводів. До перейменування у 1959 році місто носило назву Коромо.