Аналітики назвали найпопулярніший у вересні додаток для iPhone

Виручка магазину додатків Apple AppStore у першій половині 2018 року виявилася майже вдвічі більшою за головного конкурента Google Play Store.

Десять найпопулярніших додатків для смартфонів Apple за минулий місяць сумарно завантажили 77 млн разів. Найпопулярнішою програмою у вересні стала гра Happy Glass. Її за місяць завантажили 18,85 млн разів.

На другому місці знаходиться WhatsApp Messenger з 11,44 млн завантажень, на третьому – Messenger з 9,02 млн.

Виручка магазину додатків Apple AppStore у першій половині 2018 року виявилася майже вдвічі більшою за головного конкурента Google Play Store. «Яблучна» компанія отримала $22,6 млрд, тоді як конкурент – лише $11,8 млрд. Це означає, що кожен користувач iPhone витрачає у 1,9 раза більше грошей, ніж власники Android. Торік загальні витрати клієнтів App Store сягнули позначки $38,5 млрд, тоді як у Google Play вони склали $20,1 млрд.

Затрати користувачів смартфонів щороку зростають. Користувачі iOS проти 2017 року у 2018 році витратили на 26,8% більше. Власники Android витратили на 29,7% більше в Google Play. Аналітики пояснюють це курсом додатків на модель фінансування за передплатою. Вона дозволила програмам, які перейшли на неї, підняти виручку на 77% до $781 млн. Топовими передплатними додатками є Netflix, Spotify, Pandora, Tencent Video.