П’ятниця, 14 Червня, 2024

Android 10 Q ще не вийшов, а Google почав роботи над Android 11 R

Операційна система Android 10 Q лише готується до релізу у другій половині цього року й обіцяє багато нововведень. Тим часом Google вже почала працювати над її наступником. Одинадцята версія мобільної ОС поки відома під кодовою назвою Android 11 R.

Очікується, що публічно про підготовку одинадцятої версії Android повідомлять на конференції Android Global Developer Summit, яка відбудеться в Каліфорнії наприкінці жовтня.

Про Android 11 R поки що більше нічого не відомо, й експертам залишається лише спекулювати, чи правильно вони вигадали кодове ім’я цієї ОС. Перші літери назв попередніх випусків Android ідуть за англійським алфавітом, який має 26 літер. Сьогодні актуальна Android 9 Pie, за нею йде Android 10 Q з невідомим іще іменем, а потім – літера R. Однак оскільки алфавіт добігає кінця, у Google можуть змінити стиль найменування.

В Android 10 Q розробники Google втілили багато нововведень. Деякі з них під прикриттям безпеки далі зменшують свободу користувача. Інші направлені на поліпшення енергозберігання, керування сповіщеннями, контролем доступу тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися