Android 11 не відображатиме обкладинку альбому при відтворенні пісень

У Google не пояснили мотиви

Google підтвердила нещодавню знахідку користувачів при відтворенні музики на Android 11. Ця версія операційної системи значно змінює підхід до прослуховування треків. Серед нововведень – вона не виводитиме на екрані блокування обкладинку музичного альбому при відтворенні треку з нього.

Багато років для привернення уваги до поточного відтворюваного треку Android виводить картинку обкладинки музичного альбому на екрані блокування. В Android 10 додатково використовується ефект розмиття.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

У Google не пояснили мотиви припинення такого відображення. Представник компанії лише повідомив, що Android 11 повністю його позбудеться. У деяких користувачів Android 11 обкладинка продовжує виводитися, і розробники Google вважають це багом.

Однією з можливих причин вимкнення показу обкладинки альбому на екрані блокування може бути те, що інтерфейс управління відтворенням треків показує картинку без ефекту розмиття. Іншою причиною може бути те, що при опції пропускати екран блокування користувачі Pixel 4 взагалі не бачать обкладинку альбому, оскільки при розблокуванні відразу переходять на робочий стіл.