Неділя, 14 Квітня, 2024

Топ-25 найбільших ІТ-розробників України

За останні півроку основні IT-роботодавці «взяли паузу» в наборі нового персоналу. За цей час вони взяли на роботу в півтора рази менше фахівців, ніж за перше півріччя минулого року.

За даними дослідження DOU.ua, із серпня 2014 року по січень 2015 року загальна кількість співробітників у найбільших ІТ-компаніях зросла всього на 843 особи. Це в півтора рази менше, ніж у попередньому році.

У першій п’ятірці лідерів працедавців опинилися Luxoft, SoftServe, EPAM Systems, GlobalLogic та Ciklum. Минулого року Ciklum займав на одну сходинку вище, а цього року він погіршив свої показники, звільнивши майже 200 працівників. Вони працювали над проектом з Playtech, який вже завершився.

Крім цього, у рейтингу з’явилися нові учасники: розробник ігор Plarium Global і сервісна компанія Intropro. Лідером за абсолютним приростом штату стала EPAM Systems, за відносним – Playtika:

Серед причин, які гальмують зростання штату, 50% опитаних компаній зазначили політичну нестабільність, 30% – перегрітий ринок праці і 20% – погіршення бізнес-клімату.

Зображення: AIN

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися