Середа, 24 Липня, 2024

Android 12 обертатиме екран відповідно до обличчя юзера

У смартфонів Google Pixel в останніх версіях прошивки з’явилася опція обертання екрану залежно від положення обличчя юзера. Це виправляє помилку, коли користувач дивиться на смартфон вертикально, але гаджет перевертає зображення на екрані в горизонтальний режим. Як стало відомо, ця функція не буде ексклюзивною для Pixel, а стане стандартною можливістю наступної Android 12.

Про те, що опція обертання екрану залежно від положення обличчя буде стандартною для всіх смартфонів Android стало відомо з коду оглядової версії Android 12 Developer Preview. Для цього смартфон аналізує зображення з фронтальної камери, визначаючи відносне положення обличчя юзера.

Скористатися новою опцією, встановивши на свій смартфон Android 12 не вийде – вона поки неактивна. Навіть перейшовши на цю версію ОС смартфон продовжить керуватися даними з гіроскопу для вибору режиму відображення контенту.

Експерти кажуть, що обробка зображення з фронтальної камери відбуватиметься безпосередньо на смартфоні. Дані не відправлятимуться на сервери Google.

В другому випуску Android 12 Developer Preview також виявили новий жест змахування, який дозволяє швидко показати панель повідомлень. Цей жест заважає роботі нового режиму управління однією рукою, який також дебютував в Android 12 Developer Preview. Обидві функції не можуть працювати одночасно, оскільки запускаються одним і тим же жестом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися