Як повернути опцію «Зберегти у Google Drive» при друку PDF через Chrome

Цей альтернативний шлях може не працювати на деяких смартфонах через те, що в них відкривається інший файловий менеджер і його не можна замінити на Google Files

Вимкнення сервісу Google Cloud Print виявила один баг: виявилося, що Google прив’язала до нього вбудовану у Chrome функцію «Зберегти у Google Drive». Однак її можна знову активувати для настільних комп’ютерів та мобільних девайсів.

На настільному комп’ютері потрібно в браузері Chrome зайти в магазин його розширень Chrome Web Store та встановити звідти офіційний аддон Save to Google Drive від Google. Після цього треба перезавантажити браузер і можна буде зберігати документи у форматі PDF. Для збереження в Google Drive необхідно обрати її з розширеного меню «Місце призначення».

На Android у Chrome необхідно натиснути меню у вигляді трьох точок і вибрати «Поділитися» та «Друк». Після цього потрібно вказати «Зберегти як PDF». Коли запуститься файловий менеджер Google Files необхідно вказати місце збереження Google Drive.

Цей альтернативний шлях може не працювати на деяких смартфонах через те, що в них відкривається інший файловий менеджер і його не можна замінити на Google Files.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я