Субота, 2 Грудня, 2023

Android 14 блокуватиме установку не свіжих додатків

Не завжди нова версія програми краща за стару, однак користувачів часто примушують переходити на нові версії додатків. Смартфони Android також почнуть примушувати користувачів використовувати найбільш свіжі версії додатків. Установка старіших версій блокуватиметься.

Експерти видання 9to5Google помітили приватне налаштування коду в Android 14, яке вказує на суворіші вимоги до API для встановлення програми.

У цьому налаштуванні йдеться: «Якщо ввімкнено примусове виконання мінімальної встановленої версії SDK, заблокуйте встановлення додатків із нижчою цільовою версією SDK, ніж вимагається. Це допомагає підвищити безпеку та конфіденційність, оскільки зловмисне програмне забезпечення може націлюватися на старіші версії SDK, щоб уникнути застосування нової поведінки API».

Іншими словами, Android 14, яка має вийти наступного року, блокуватиме установку програм, націлених на старіші версії Android. Блокування торкається і механізму завантаження програм зі сторонніх джерел.

Повідомляється, що спочатку Android 14 блокуватиме лише найстаріші рівні API, але в довгостроковій перспективі планується підвищити поріг до Android 6.

Такі зміни не повинні стати повною несподіванкою. Google уже вимагає від розробників оновлювати свої програми до свіжих версій Android, якщо вони хочуть продовжувати публікувати оновлення в Play Store. Однак ця вимога наразі не поширюється, якщо користувач встановлює додаток самостійно зі стороннього джерела.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися