Понеділок, 15 Липня, 2024

Android 15 буде повністю «вбивати» запущену програму

Якщо вам набридає якась програма, Android пропонує опціює «Примусово зупинити» на інформаційному екрані в налаштуваннях телефону. Хоча це припиняє роботу програми та її фонових дій, наразі це не «вбиває» додаток повністю. Віджет головного екрана, який може мати програма, продовжить працювати. Android 15 це змінить і почне повністю «вбивати» запущений додаток, не залишаючи віджет закритої програми робочим.

Google оновила розділ про зміни поведінки на своєму веб-сайті для розробників Android 15. Компанія вказала, що коли додаток примусово зупиняється, усі його віджети тимчасово вимикаються, оскільки ОС завершує роботу або скасовує очікувані наміри програми. Віджети також будуть виділені сірим кольором на головному екрані та не перезапустяться, доки ви знову не запустите програму вручну, прямо чи опосередковано.

Це міра здорового глузду, оскільки віджет може бути основною причиною неправильної роботи програми або принаймні її елемента. Відразу ж після того, як ви спробували вбити, ви повернетеся до початку. Google просить розробників протестувати цю нову функцію в поточній бета-версії Android 15.

Можливо, ви не стикалися з цією проблемою, оскільки багато програм, які ви використовуєте, не матимуть віджетів на головному екрані. Для тих додатків, які мають віджети, ми не побачимо наслідків цієї зміни, доки ми не отримаємо оновлення Android 15, яке очікується не раніше кінця 2024 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися