Вівторок, 16 Липня, 2024

Apple може заплатити 5 млн фунтів стерлінгів за невидалене повідомлення, що призвело до розлучення

Компанія Apple отримала судовий позов на 5 млн фунтів стерлінгів за те, що не видалила повідомлення. У цьому повідомленні чоловік домовлявся з повією. Чоловік видалив це повідомлення зі свого iPhone, але стандартний менеджер повідомлень iMessages синхронізував повідомлення з комп’ютером Mac, де його прочитала дружина чоловіка. Результатом стало розлучення та судовий позов до Apple від чоловіка.

Британець, який не розкрив свого імені, сказав, що в останні роки свого шлюбу він звертався до повій і організовував зустрічі з ними через додаток iMessages. Після домовленостей він видаляв повідомлення, вважаючи, що слід його невірності приховано.

Коли ви видаляєте текстові повідомлення, надіслані в iMessage, ви можете подумати, що вони зникли назавжди з усіх ваших пристроїв Apple. Але чоловік виявив, що це не завжди так.

Його дружина відкрила iMessage на iMac, яким користувалася сім’я, і знайшла всі тексти, виявивши багаторічні повідомлення повіям. Вона подала на розлучення незабаром після цього.

Тепер чоловік хоче отримати від Apple 5 мільйонів фунтів стерлінгів компенсації за судові витрати, гроші, втрачені під час розлучення, та емоційну шкоду від цього.

Він сказав виданню The Times: «Якщо вам скажуть, що повідомлення видалено, ви маєте право вважати, що воно видалено». Повідомляється, що йому ввели бета-блокатори, щоб зменшити панічні атаки через розлучення, викликане його невірністю.

«Я справді думав, що у мене станеться серцевий напад. Розлучення є надзвичайно стресовим процесом, і у вас є діти та сімейна динаміка. На мій погляд, це все тому, що Apple сказала мені, що мої повідомлення були видалені, а вони не видалені», – каже він.

Лондонська юридична фірма Rosenblatt хоче подати груповий позов, залучивши інших користувачів iPhone, які постраждали від такої ж помилки.

Що пішло не так?

Крім самих повідомлень, які є першими серйозними помилками людини, у власному документі підтримки Apple щодо видалення повідомлень зазначено: «Якщо ви використовуєте Повідомлення в iCloud, видалення повідомлення або розмови на вашому Mac видаляє їх з усіх ваших пристроїв, де є Повідомлення в iCloud. увімкнено».

З цього контексту здається, що цей чоловік не мав свого iCloud, пов’язаного з пристроєм. Ймовірно, це був навмисний крок, щоб приховати шлюбну невірність. Але в кінцевому підсумку це було саме те, що видало його махінації його колишній дружині.

Видалення повідомлень видаляє їх із пристрою, на якому ви перебуваєте. Але якщо ви не підключили iCloud до інших пристроїв, це не видалятиме повідомлення з цих пристроїв.

Саймон Уолтон із Rosenblatt стверджує: «У багатьох випадках iPhone інформує користувача про те, що повідомлення видалено, але, як ми бачили, це неправда та вводить в оману, оскільки вони все ще знаходяться на інших підключених пристроях — про що Apple не повідомляє своїх користувачів».

Хоча Apple технічно інформує користувачів про це, вам потрібно шукати правильне місце, щоб отримати цю інформацію.

Незрозуміло, наскільки ймовірно, що чоловік отримає будь-яку виплату, але його юридична фірма явно вважає, що позов має певну вагу.

Apple поки не відреагувала публічно на цю справу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися