Понеділок, 15 Липня, 2024

Заблокувати рекламу YouTube не вийде: реклама стане частиною відео

YouTube підгледів у блогерів спосіб створення реклами, яку неможливо заблокувати. Блогери часто рекламують щось, роблячи цю рекламу частиною відео. YouTube тепер почне робити так само. Вбудовування реклами YouTube безпосередньо у відеопотоки робить її невідрізною від вмісту, нейтралізуючи блокувальники реклами.

Про новий підхід повідомили розробники розширення SponsorBlock для пропуску спонсорованих сегментів. Вони заявили у соцмережі X, що YouTube, що «експериментує з розміщенням реклами на стороні сервера».

Підхід «впровадження реклами на стороні сервера» вбудовує рекламу в основний відеофайл, який отримує користувач. Зараз реклама постачається у спеціалізованих програмних блоках, які помічають блокувальники реклами та блокують їх.

Завдяки вбудовуванню реклами безпосередньо у відеопотоки цей підхід дозволить рекламі ефективно обходити блокувальники реклами та підвищуючи видимість рекламних кампаній.

Нововведення YouTube є останнім технічним маневром у рамках ширшої боротьби з блокуванням реклами за останній рік. Спочатку він був націлений на блокувальники реклами в браузері, а потім на сторонні програми YouTube, популярні на мобільних пристроях.

Мета полягає в тому, щоб захистити основний потік доходу YouTube, який він отримує від реклами. Користувачам пропонується підписатися на YouTube Premium — платну підписку, яку пропонує Google.

Google навряд чи розповість, як працює серверне вбудовування реклами, але для цього потрібні зміни в основній інфраструктурі доставки відео YouTube.

Тест вбудованої у відео реклами все ще обмежений, але, ймовірно, буде розширений, оскільки YouTube прагне зробити інструменти блокування реклами неефективними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися