Субота, 2 Грудня, 2023

Android дозволить передавати eSIM на інший Android

Віртуальні SIM-картки eSIM мають одну велику незручність, яка яскраво проявляється за відсутності інтернету: eSIM не можна просто витягнути з одного смартфона та вставити в інший, необхідно зв’язуватися з мобільним оператором. Apple частково вирішила цю проблему, дозволивши передавати eSIM з одного iPhone на інший. Скоро таку ж можливість отримають смартфони Android, дозволивши передавати eSIM з одного Android на інший.

Зараз Android не дозволяє переносити профіль eSIM з одного телефону на інший. Потрібно деактивувати профіль eSIM на старому телефоні та активувати його на новому. Процес не є безперебійним, і, можливо, навіть доведеться зв’язатися зі своїм оператором, щоб активувати eSIM на новому телефоні.

За словами експерта в Android Мішала Рахмана, Android 13 QPR2 Beta 2 містить нову системну властивість під назвою euicc.seamless_transfer_enabled_in_non_qs, яка натякає на майбутню функцію. Ця функція, ймовірно, дозволить користувачам легко переносити профіль eSIM зі старого телефону Android на новий.

Нова функція також може дозволити користувачам перетворити фізичну SIM-карту на старому телефоні в профіль eSIM на новому телефоні. Крім того, Рахман розповідає, що Google реалізує цю функцію в додатку SIM Manager на своїх телефонах Pixel і кількох інших телефонах, які постачаються з Google Mobile Services.

Лінійка Pixel від Google, ймовірно, підтримуватиме як передачу профілів eSIM, так і перетворення фізичної SIM-карти на профіль eSIM. Смартфони інших виробників також отримають підтримку передачі профілів eSIM, але можливість конвертувати фізичну SIM-картку в профіль eSIM може бути обмежена кількома моделями.

На даний момент невідомо, коли Google планує випустити цю функцію. Вона може з’явитися з випуском Pixel Feature Drop у березні 2023 року або пізніше в цьому році з Android 14.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися