Субота, 13 Липня, 2024

iPhone зможуть обмінюватися eSIM по Bluetooth

Власники айфонів зможуть передавати один одному віртуальні SIM-картки. Нова iOS 16 дозволяє передавати eSIM між iPhone по Bluetooth під час налаштування стільникового зв’язку.

У програмі «Налаштування» на iPhone під керуванням iOS 16 натискання «Налаштувати eSIM» відкриває можливість передати eSIM та пов’язаний з ним номер телефону з іншого iPhone через Bluetooth. Це наче передати фізичну SIM-картку між смартфонами.

Функція поки що доступна в кількох країнах, включаючи Сполучені Штати та Велику Британію. Можлива лише передача eSIM, виданих операторами, які підтримують цю функцію. Враховуючи, що iOS 16 анонсовали лише кілька днів тому і вона зараз знаходиться в бета-версії, підтримка операторами обмежена.

Apple також продовжує надавати більш традиційний варіант налаштування eSIM шляхом сканування QR-коду, наданого оператором.

eSIM – це віртуальна SIM-карта, яка не має фізичного чипу, що користувач може взяти в руки. Цей чип впаяний безпосередньо на материнській платі телефону. Для налаштування eSIM необхідно скористатися спеціальним QR-кодом, який потрібно отримати у мобільного оператора.

Одна eSIM доступна на iPhone XS і новіших моделях, тоді як усі чотири моделі iPhone 13 підтримують подвійні eSIM.

Тим, кому подобається мати фізичну SIM-картку та користуватися простотою її перенесення між телефонами, але і мати переваги eSIM, може стати в нагоді eSIM.me – це фізична eSIM-карта. Вона виглядає як звичайна SIM, але має все необхідне апаратне обладнання та програмне забезпечення для запуску власної eSIM. За допомогою додатка-компаньона користувач отримує таку ж функціональність, що і власники смартфонів з вбудованим чипом eSIM.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися