Середа, 19 Червня, 2024

Android покаже, де знаходяться контакти з вашої адресної книги та як до них доїхати

Google оновлює стандартний додаток контактів Android Contacts, нова версія якого покаже ваші контакти на карті. До інформації про місцеперебування також додаватимуться дані про погоду.

Згідно з витоками, наступне оновлення може внести такі зміни, як інший дизайн для окремих сторінок контактів – кнопки для дзвінків, текстових повідомлень, відео та електронної пошти людині тепер відображатимуться у круглих бульбашках під її зображенням. На вкладці «Основні» також з’явиться нове вікно з рекомендаціями щодо контактів, які слід додати до вибраного.

Однак більшою зміною є додавання карт і даних про погоду на сторінки контактів з вашої адресної книги. Якщо у вас є інформація про їх домашню адресу, коли ви відвідаєте їхню сторінку в програмі «Контакти», ви побачите інформацію про те, яка погода там, де вони живуть. Більше того, якщо контакт хоче поділитися з вами своїм поточним місцезнаходженням, ви можете натиснути кнопку на сторінці, щоб побачити, де він знаходиться, і отримати маршрут до нього.

Поки що не зовсім зрозуміло, як саме буде працювати функція обміну геоданими. Якщо ця опція копіює Карти Google, особа, яка ділиться інформацією про своє місцезнаходження, щоразу повинна налаштовувати її вручну. Коли вони це роблять, вони можуть ділитися своїм місцезнаходженням, доки вони не вимкнуть його, або протягом певного періоду часу, перш ніж воно вимкнеться автоматично.

Однак чутки свідчать про те, що може бути реалізований більш довгостроковий варіант обміну даними про місцезнаходження. Користувачі спершу вручну налаштовують, з ким ділитися інформацією про своє місцезнаходження, і тоді, його контакти за своїм бажанням можуть побачити цю геолокацію.

Ця система має свої переваги для любителів імпровізованих зустрічей, але система «встановив і забув» може призвести до деяких проблем – можна виявити, що дані про місцезнаходження було надано для тих контактів, для яких потрібно було блокувати таку інформацію. Крім того, може зрости витрата мобільного трафіку, оскільки йому доводиться постійно сигналізувати про місцеперебування користувача.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися