Субота, 13 Липня, 2024

Apple може використати ультразвук для пошуку загубленого стилусу Apple Pencil

Можливо, уже скоро через систему пошуку загублених девайсів Apple скоро можна буде шукати загублений стилус від iPad. Компанія отримала патент, який реалізує функцію «Знайти мій Apple Pencil». Цікаво, що метод, який описує Apple, не використовує ультраширокосмуговий чип UWB, як в інших своїх пристроях, з AirTags та iPhone включно. Натомість компанія спиратиметься на акустичний сигнал.

Наразі користувачі можуть використовувати пошукову мережу Find My, щоб відстежувати більшість своїх пристроїв Apple у будь-якій точці земної кулі. Але стилус Apple Pencil не є одним із них.

Патент Apple пов’язаний із пошуком втраченого олівця Apple Pencil або іншого периферійного пристрою введення, який може стати можливим завдяки акустичним резонаторам, інтегрованим у структуру корпусу стилуса. Акустичні резонатори можуть бути сформовані на кінці стилуса, протилежному його кінчику, і можуть включати частини зовнішнього корпусу стилуса, які стоншені до спеціальної товщини, що має особливу резонансну поведінку або частоту.

У деяких прикладах електронний пристрій може передавати запит на місцезнаходження стилусу та може змусити стилус генерувати акустичний сигнал для визначеного детектора цілі за допомогою акустичних резонаторів.

Резонансна частота — це частота, на якій об’єкт коливається з найбільшою амплітудою, тобто має найбільшу гучність. Ви також, напевно, стикалися з явищем резонансу у літаку чи поїзді, наприклад, коли предмет на вашому столику раптово починає вібрувати, як божевільний. Це тому, що частота, створена транспортним засобом, відповідає резонансній частоті об’єкта.

У патенті описано використання динаміків iPhone для генерування звукового сигналу на резонансній частоті торцевої кришки олівця Apple Pencil, що змушує стилус вібрувати.

Незважаючи на те, що це відносно грубий метод пошуку розташування, він матиме переваги, оскільки він дешевий і практично не займає місця в корпусі. Проблема в тому, що Pencil повинен перебувати в межах радіусу акустичної досяжності. Можливо, підтримуватиметься лише локальний пошук стилуса поруч, тоді як інші девайси Apple можна шукати глобально за допомогою Find My.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися