Неділя, 26 Травня, 2024

Антишпигунський кейс для iPhone від Едварда Сноудена

Колишній співробітник спецслужб США Едвард Сноуден працює над створенням специфічного захисного чохла для iPhone 6. Аксесуар дозволить здійснювати повний контроль над сигналами, які відправляє смартфон. Так, пристрій повідомлятиме, коли смартфон транслює дані навіть при ввімкненому режимі «в літаку».

Сноуден, який отримав притулок у Росії, займається розробкою спільно з відомим хакером Ендрю «Bunnie» Хуангом. За словами розробників, їхній винахід стане надійнішим способом захистити iPhone від зовнішніх сигналів, ніж, наприклад, «авіарежим», у якому смартфон також може бути зламаний.

introspection-engine-concept-rendering-2-800x859
«Ви можете думати, що сигнали вашого смартфона вимкнені і нікому не розповідають про місцезнаходження, але такий ризик існує завжди», – заявив Хуанг напередодні презентації.

Пристрій, розмір якого трохи більше чохла для акумулятора, оснащено невеликим монохромним екраном. Він з’єднується з iPhone за допомогою дротів, які кріпитимуться до плати гаджета через слот для SIM-картки.

Чохол буде зчитувати сигнали з двох антен телефона, зокрема, сигнали GPS, Bluetooth, Wi-Fi, стільникового модема. У результаті власники iPhone зможуть отримати набагато вищий рівень захисту від ненавмисного пересилання даних.

snowsen_case
Якщо iPhone починає пересилати будь-яку інформацію, на маленькому рідкокристалічному дисплеї приладу з’являється відповідне попередження.

На даний час пристрій перебуває на ранніх стадіях проектування, однак автори обіцяють показати повністю робочий прототип уже найближчим часом.

Джерело: macrumors.com

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися