Створили штучний інтелект, що створює точні копії картин

Рішення називається RePaint і працює з 10 прозорими чорнилами.

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту розробили рішення, яке значно спрощує створення реалістичних репродукцій. Звичайні способи шляхом фотографування та двовимірного друку можуть видавати спотворені відтінки. Тому науковці залучили штучний інтелект, який намагається відтворити кольори максимально точно з технологією пошарового друку чорнилами.

Сучасні 2D-принтери переважно мають чотири кольори, чого недостатньо для точного відтворення кольорів на класичних полотнах. Розроблена дослідниками система використовує 3D-принтер для пошарового роздрукування. Рішення називається RePaint і працює з 10 прозорими чорнилами. Вона покриває ними відповідні місця на репродукції шар за шаром.

За вибір кольору чорнила в кожній точці копії картини відповідає штучний інтелект. Його потужності дозволяють спрогнозувати необхідну комбінацію чорнил, щоб отримати на роздрукованому полотні максимально точну копію відтінків оригіналу. Для цього розробники системи провели тренування штучного інтелекту, адаптувавши його до змін освітлення, що дозволяє отримувати стабільний результат.

Розробка точно відтворює кольори, але не здатна скопіювати текстуру поверхні та її дзеркальність. Також вона не може робити репродукції картин великого розміру – максимально підтримуються полотна розміром з поштову листівку. Однак розробники кажуть, що з часом зможуть масштабувати RePaint для виконання копій більших за розмірами картин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я