Антивірус Microsoft Defender зробили доступним для Apple Mac

Антивірус Microsoft для Windows, який також відомий як «Захисник Windows», на думку лабораторії AV-Test, є одним із найкращих

Попри загальний міф, що на комп’ютерах Apple не існує вірусів, у реальності їх налічується кілька десятків – лише за 2017 рік їхня кількість зросла на 270%. Тому антивірус для Mac вже давно є такою ж необхідною річчю, як для Windows. І розробник останньої – компанія Microsoft – підготувала свій антивірус Microsoft Defender для Apple Mac.

Бізнес-клієнти уже можуть отримати доступ до антивірусу Microsoft для пристроїв під управлінням ОС macOS Mojave, macOS High Sierra та macOS Sierra. Він має такий же набір інструментів, як і аналог у Windows: превентивний захист, виявлення проникнення, автоматизоване розслідування та засоби для відповіді. Як і інші продукти Microsoft для Apple, антивірус оновлюватиметься через Microsoft AutoUpdate.

Запуск Microsoft Defender також приносить нову опцію Threat and Vulnerability Management (TVM). Вона призначена для сповіщення системних адміністраторів, використовуючи суміш аналізу в реальному часі, контексту під час розслідувань та вбудований процес допомоги.

Антивірус Microsoft для Windows, який також відомий як «Захисник Windows», на думку лабораторії AV-Test, є одним із найкращих. У 2018 році вона провела тестування 18 антивірусів на 225 зразках вірусів класу Zero-Day Malware (нові зразки шкідливих програм, які виявлені не пізніше, ніж за 24 години до тесту, завдяки чому їх не було в базах даних антивірусів на момент перевірки). Також у дослідженні взяли участь близько 5600 відомих вірусів. З першої категорії Windows Defender виявив і знешкодив 99,6% об’єктів, а з другої – всі 100%. При цьому він не створював високе навантаження на систему та не вимагає від користувача великої уваги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я