Понеділок, 24 Червня, 2024

Vodafone інвестував у швидкісний інтернет в Україні рекордну суму

Загальні інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2018 роках досягли рекордного на ринку показника в 21,6 млрд грн. Компанія повністю модернізувала обладнання радіочастини, замінивши наявні антени на обладнання з підтримкою 3G і 4G, та встановила додаткові базові станції. Крім того, модернізовані такі елементи, як ядро мережі, комутаційне обладнання, транспортна мережа, рішення всередині приміщень.

Vodafone встановив понад 5 тисяч базових станцій 4G і забезпечив покриття для більш ніж 45% жителів України. При цьому Vodafone продовжує активно розвивати 3G-покриття. На сьогоднішній день у Vodafone найширше 3G-покриття в країні – 85% українців сьогодні вже отримали доступ до 3G Vodafone. 3G-мережу компанії покриває понад 11 тисяч населених пунктів, покриття забезпечують 8700 базових станцій 3G.

Активний розвиток 4G і 3G дозволив забезпечити достатню ємність і покриття для зростаючої кількості дата-клієнтів з урахуванням збільшення обсягів користування. За результатами 2018 року абоненти Vodafone виявилися найбільш активними інтернет-користувачами – у середньому дата-клієнт Vodafone використовує 3,2 ГБ трафіку на місяць. Минулого року клієнти Vodafone стали використовувати вдвічі більше трафіку, ніж роком раніше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися