Вівторок, 25 Червня, 2024

Apple дозволить користувачам самим керувати чи сповільнювати iPhone при зношеній батареї

Під натиском судових позовів за примусове сповільнення смартфонів Apple дасть користувачам більше свободи. Глава компанії Тім Кук в інтерв’ю ABC News пообіцяв, що в наступному оновленні iOS 11 можна буде відключити опцію, яка урізає частоту процесора вдвічі.iPhoneОновлення стане доступне для розробників вже в лютому, а користувачі отримають його в березні. Окрім деактивації сповільнення при зношеному акумуляторі цей апдейт також дозволить подивитися стан батареї.

Апдейт дозволить побачити власникам iPhone в яких саме випадках iPhone зменшує потужність для того, щоб виключити потенційне вимкнення пристроїв зі старими батареями. «Якщо вам це не подобається, ви зможете відключити дану опцію», – зазначив глава Apple і додав, що він все-таки не рекомендує цього робити.

У грудні 2017 року після розголосу у ЗМІ Apple офіційно зізналася, що в операційній системі iOS працює функція, яка начебто повинна покращити враження від користування iPhone зі зношеним акумулятором. Такі батареї за певних умов не можуть видати потрібний струм, тому iPhone удвічі знижує частоту процесора, щоб споживати менше струму.

Спочатку такий режим працював тільки у смартфонах iPhone 6, iPhone 6S і iPhone SE, але Apple повідомили, що з виходом iOS 11.2 розповсюдять її на iPhone 7 та інші сучасні моделі.

Багато хто з користувачів виявився незадоволеним подібною практикою Apple – компанія отримала низку судових позовів, найбільший з яких вимагає компенсації у трильйон доларів. Щоб згладити резонанс, фірма проводить акцію: упродовж 2018 року можна один раз замінити акумулятор не за ціною $79, як звичайно, а лише за $29.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися