Субота, 15 Червня, 2024

Apple дозволила заощаджувати: додатки будуть пакетом продавати на всі платформи iOS, iPadOS, macOS, tvOS, watch OS

Володіння гаджетами Apple може стати трохи дешевшим – компанія запроваджує пакетну купівлю програм. Раніше для кожного гаджета, чи то смартфон, чи то комп’ютер, чи то планшет тощо, доводилося купувати додатки окремо. Тепер же розробники отримали право продавати їх в єдиному пакеті на всі платформи – iOS, iPadOS, macOS, tvOS, watch OS.

Нова можливість називається Apple Universal Purchase, або універсальна покупка. Із нею можна один раз купувати не лише саму програму для всіх гаджетів Apple, а й доповнення DLC чи внутрішні покупки в програмах.

Однією з переваг універсальної покупки буде те, що пакет повинен коштувати дешевше, ніж купівля такого ж набору окремо.

Для підтримки Universal Purchase додатки повинні розроблятися за допомогою нового середовища розробки Apple Xcode 11.4 GM. Тому на автоматичну появу універсальної покупки не варто чекати.

При цьому розробник може сам вирішувати, на які платформи поширюватиметься універсальна покупка.

Поки невідомо, чи вже куплені додатки, які розробник адаптує до універсальної покупки, автоматично відкриють доступ до своїх версій на інших платформах. У своїх інструкціях Apple згадує, що з користувачів може стягуватися плата за вже куплені додатки при придбанні нової пакетної пропозиції.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися