Apple Mac перевершив Windows за кількістю загроз

Кількість небезпек для Mac за останній рік виросла на 400%.

Традиційна думка, що комп’ютери Apple безпечніші за аналоги на Windows, уже неправдива. Аналітики Malwarebytes кажуть, що у 2019 році кількість загроз для Apple Mac була майже вдвічі більшою, ніж для Windows.

У звіті State of Malware комп’ютери Apple мали в середньому 11 загроз, тоді як Windows-девайси мали в середньому 5,8 загроз. Кількість небезпек для Mac за останній рік виросла на 400%.

Одним із найпомітніших трендів 2019 року було повернення ботнетів Emotet та TrickBot. Також користувачі стикнулися з новими вимагачами, такими як Ryuk, Sodinokibi, Phobos. Ще користувачі часто страждають від нових інструментів злому. Загалом кількість бізнес-загроз зросла на 13% – до 9,6 млн.

1 коментар

  1. Кажется мне, что эти “выводы” сделаны в Майкрософт – эта контора всеми силами пытается доказать непревзойденность своего гнилого продукта (имею в виде распиаренную ею десятку) и все свои силы и средства вместо доведения её до ума, направляет на на то, что б заставить пользователей независимо от их желания перейти на эту гныль!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я