Понеділок, 15 Липня, 2024

Випустили Windows 12 Lite, який насправді є Linux

Користувачі порталу reddit розповіли про цікаву знахідку на одній з ярмарок. Вони побачили у продажу диски з операційною системою Windows 12 Lite. Але це програмне забезпечення не має відношення до Microsoft.

Диски з дистрибутивом Windows 12 Lite продаються на ярмарках у Великобританії та кількох інших країнах. Це записані самостійно диски з надрукованою на непрофесійному принтері обкладинкою.

На буклеті у комплекті розповідається, що Windows 12 Lite можна запустити на комп’ютері паралельно з Windows 7 або Windows 10. Операційна система завантажується за 15 секунд і підтримує драйвери Nvidia, тому придатна для ігор.

Windows 12 Lite не потребує ліцензії або ключа активації. Операційна система безкоштовна, а також не містить рекламу і віруси, не пересилає дані в Microsoft і не перериває роботу для оновлення. Розробники також заявляють, що вона працює втричі швидше за Windows 10.

Насправді Windows 12 Lite є дистрибутивом Linux LiteOS. Розробники лише модифікували зовнішній вигляд, наприклад, використали шпалери з Windows 10.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися