Вівторок, 23 Липня, 2024

Apple може випустити свій перший зарядник з двома USB-C

Уже скоро власники гаджетів Apple отримають можливість швидко зарядити iPhone та ще один гаджет фірмовим зарядником. З’явилася інформація, що «яблучна» компанія може готувати свій перший зарядник з двома портами USB-C.

Apple відома тим, що не намагається випереджати інші компанії в сфері заряджання. Багато років iPhone продовжували комплектуватися зарядними адаптерами потужністю 5 Вт, коли інші виробники нарощували потужність. Також компанії знадобилося багато років, щоб прийняти транзистори на базі нітриду галію в зарядних пристроях для MacBook Pro.

Однак компанія, можливо, зацікавилася новим ринком. Видання 9to5Mac і AppleInsider повідомляють, що Apple опублікувала на своєму веб-сайті документ підтримки «Адаптер живлення з двома портами USB-C 35 Вт».

Документ швидко зник, але його встигли роздивитися. Хоча сторінка не включала візуальні елементи або деталі його конструкції, відомо, що аксесуар підтримуватиме стандарт швидкої зарядки USB Power Delivery.

Неясно, чи буде адаптер живлення використовувати GaN (нітрид галію) та чи матиме якісь особливі характеристики. Можна упевнено сказати, що заявлена потужність у 35 Вт передбачає, що девайс буде призначений для мобільних пристроїв, а не для Mac.

З новим зарядником користувачі зможуть швидко зарядити iPhone 13 Pro Max, який підтримує до 27 Вт. У адаптера ще залишиться потужність для заряджання Apple Watch або AirPods.

Багатопортові зарядні пристрої не є рідкістю на ринку і їх випускають багато компаній. Новинка від Apple може бути привабливию для прибічників використання офіційних яблучних зарядних пристроїв.

Поки що невідомо, коли Apple може випустити свій двопортовий адаптер живлення. Хоча короткочасна публікація сторінки продукту на сайті Apple може натякати на швидкий та неминучий запуск.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися