Три інноваційні технології дисплеїв в iPhone 7

Експерти Hot Apple News висунули три правдоподібних прогнози з приводу нових технологій і функцій, які Apple закладе в наступному поколінні дисплеїв iPhone.

1. Змінна частота оновлення дисплея

Таку технологію продемонстрували в 12,9-дюймовому планшеті iPad Pro. Його екран змінює швидкість оновлення пікселів залежно від того, який контент відображається. Це означає, що при перегляді відео зі швидкістю 30 кадрів на секунду, екран буде оновлюватися 30 разів на секунду, а не 60 разів, як звичайно. Apple заявила, що ця функція була включена в iPad Pro з метою збільшення його енергоефективності

2. Різке збільшення контрастності

iPhone 7, швидше за все, вийде восени 2016 року. Багато конкурентів Apple в екосистемі Android рухаються в бік дисплеїв, що використовують технологію OLED. У силу свого досконалого чорного рівня вона забезпечує «нескінченну» контрастність.

Експерти сумніваються, що Apple почне використовувати дисплеї на органічних світлодіодах у 2016 році. Хоча прогнозують однозначний перехід до екранів на цій технології є однозначним у 2017-му. Тим часом Apple потрібно буде зробити деякі досить серйозні інженерні роботи, щоб надати дисплею iPhone 7 поліпшену контрастність.

Нинішні дисплеї iPhone 6s і 6s Plus уже демонструють дуже високу контрастність 1400:1 і 1300:1 відповідно.

3. Антиблікове покриття

iPad mini 4, презентований Apple у вересні, отримав дисплей з найнижчим коефіцієнтом відображень в індустрії, за даними експертів DisplayMate. Низький рівень віддзеркалення суттєво впливає на якість картинки.